BARBORA

Moderní řada, která zaujme svou jednoduchostí. Její předností je hladký sokl na zemi. Oblíbená je zejména do jídelen a obývacích pokojů, které krásně zútulní svými komodami a vitrínami. Moderní řady vyrábíme hlavně v dubu, ale možné je udělat i ve smrkovém provedení.

TAMARA

Tato řada působí zároveň odlehčeně díky volnému soklu a zároveň mohutněji díky proporci nohou. Výšku soklu vyrobíme na míru tak, aby vyhovoval i Vašemu robotickému vysavači. Tato řada je oblíbená pro kompletní vybavení interiéru od kuchyně, přes ložnice, pokoje, koupelny i předsíně. Moderní řady vyrábíme hlavně v dubu, ale možné je udělat i ve smrkovém provedení.

Všechen nábytek vyrábíme na míru

Fotografie lze tedy brát jako inspiraci.
K nábytku vyrábíme také na míru kuchyně, koupelnový nábytek, garnýže, apod.

ZITA

Jedná se o řadu, která může působit moderně i rustikálně zároveň. Její konstrukce jsou více subtilní, aby působila odlehčeně. Vyrábí se zejména v dubovém provedení jak ve světlém tak i tmavém moření či v barvě. Oblíbené je její využití v obývacích pokojích.

JOLANA

Elegantní moderní řada. Díky svému konstrukčnímu řešení dovoluje umístit např. prosklený roh do vitrín, který krásně odlehčí prostor a působí velmi zajímavě. Oblíbené je její využití zejména v obývacích pokojích. Vyrábí se zejména v dubovém provedení.